Попуст!

Моќно вибро јајце со далечинско управување

1,190 ден 890 ден

Моќно вибро јајце со далечинско управувач. Мултибрзинско вибро јајце кое преку кабелче е поврзано со управувач на кој од неговата лева страна се наоѓа потенциометар. Контролата ја имате во вашите раце, уживајте во моќните но тивки вибрации. Јајцето е водоотпорно такашто ќе можете забавата да ја однесете и во бањата.

Боја: црна/сребрена

Должина: 5,5 см

Дијаметар: 2,5 см

Напојување: 2 батерии ААА

Материјал: ПВЦ

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

ШИФРА CNZ-620112531 Категории: ,

Опис

Опис

Моќно вибро јајце со далечинско управување

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК