Попуст!

Навлака за Пенис

1,790 ден 1,090 ден

Навлака за Пенис. Оваа навлака освен тоа што ќе ви даде плус 3 см во должина, ќе ви даде и способност да ја полудите партнерката. Специјално е дизајнирана со мазна и реалистична главичка за пријатна пентреација а под главичката и долж навлаката има испакнати стимулатори кои ја стимулираат г-точката и ѕидовите на вагината. Наменета е како за вагинална, таа и за анална пенетрација.

Нарачки на тел: 078-277-598

Достава низ цела Македонија: 120 денари.

Опис

Опис

Навлака за Пенис

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК