Попуст!

Навлака За Пенис Со Продолжеток

1,790 ден 1,290 ден

Навлака За Пенис Со Продолжеток. Навлака за поголем пенис.  Навлака која е изработена со димензии и изглед на реалистичен пенис, со реалистично главче кое е полно и ќе ви додаде плус 5 сантиметри, а испакнатите вени ќе послужат за дополнителна стимулација. Прстенот на основата е за околу скротумот за поголема стабилност за време на секс. Изненадете ја вашата партнерка, верувајте дека ќе и се допадне новиот Ти. Изработена е од материјал кој ја имитира човечката кожа така што навлаката е ултра мека и нежна и пријатна на допир. Се навлекува лесно и стои прицврстена за пенисот за време на сексот. Се одржува лесно со благ, хидратантен сапун и млака вода.

Нарачки на тел: 078-277-598

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Опис

Опис

Навлака За Пенис Со Продолжеток

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК