Купи!

Навлака за пенис со вибрации

790 ден

Навлака за пенис со вибрации. Несекојдневна навлака која е изработена по најнова технологија што значи дека кога ќе ја поставите навлаката на вашиот пенис не само што ќе ви даде дополнителни сантиметри во должина туку и во дебелина, додека главичката е со поголем размер кој ќе ја доведе вашата партнерка до лудило!  Се навлекува лесно и стои прицврстена за пенисот за време на сексот. Се одржува лесно со благ, хидратантен сапун и млака вода.

Нарачки на тел: 078-277-598

Достава низ цела Македонија: 110 денари

Нема на залиха

SKU: 26223 Категории ,

Опис

Опис

Навлака за пенис со вибрации

Кошничка