Попуст!

Пумпа за пенис + бесплатен прстен за одржување ерекција

1,990 ден 1,290 ден

Пумпа за пенис + бесплатен прстен за одржување ерекција. Се состои од цилиндрично тело од сина проѕирна пластична маса со длабочина од 18 см, и дијаметар од 5 см, и мек ракав од латекс кој потполно го опфаќа пенисот. Пумпата е снабдена и со вентил за израмнување на притисокот. Одличен избор доколку се залагате за комфор и ефективност. За да ја задржите ерекцијата подолготрајно можете да искористите стегач прстен (видете под категорија прстени), која се поставува на основата на пенисот и не дозволува на крвотокот да се врати назад.

Нарачки на тел: 078-277-598

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

ШИФРА 702364294 Категории: ,

Опис

Опис

Пумпа за пенис + бесплатен прстен за одржување ерекција

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК