Попуст!

Реалистичен дилдо Фреди 4 20 см

1,690 ден 1,090 ден

Реалистичен дилдо 20 см. Уште еден фантастичен дилдо од нашата серија на реалистични дилда, изработено од ПВЦ реалистичен материјал. Ова супер реаистично дилдо има вени по целата основа и испакната глава за додатна стимулација, и рачно е доработен за биде уште пореаилстичен. Голем дилдо со неверојатна реалистичност и вакумска основа за соло јавање. Овој е ѕвер! Се препорачува употреба на лубриканти на водена база. Во комбинација со лубрикант дилдото ќе стане влажно и лизгаво, така што нема да чувствувате дискомфорт при пенетрација и ќе ви овозможи едно реално уживање.

Боја: Црна

Должина: 20 см.

Употреблива должина: 17 см.

Дијаметар: 4,2 см.

Материјал: меко ПВЦ

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

 

  • Стеснета глава за полесна пенетрација
  •  Реалистичен изглед, со точно погодена тврдост
  • Изработен од посебен материјал, безбеден за употреба. Ги исполнува меѓународните стандарди за квалитет и безбедност, поставени од CE и ROHS. Не содржи фталати, нити латекс.
  •  Неговата основа ствара вакуум скоро на секоја рамна површина. Компатибилен е со стреп-он појас
ШИФРА BW-8017N Категории: ,

Опис

Опис

Реалистичен дилдо 20 см

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК