Попуст!

Реалистичен мастурбатор со шмукачки ефект

4,190 ден 3,290 ден

Реалистичен мастурбатор со шмукачки ефект.  Препорачуваме употреба на лубрикант на водена основа за попријатна и поинтензивна пенетрација. Одберете си го Вашиот лубрикант со отварање на линкот подолу.

https://crvenkapa.mk/kategorija/lubrikanti/

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Опис

Опис

Реалистичен мастурбатор со шмукачки ефект

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК