Купи!

Број 1 – Реалистичен венозен вибратор Роки 1

590 ден

Овој вибратор на допир е екстра нежен и дава свиленкасто чувство, има реалистична форма со  вени по целата должина и испакната глава. Моторот испорачува моќни вибрации и брзината може да се прилагоди со вртење на потенциометарот на базата. Нека овој вибратор ве однесе до нови височини на задоволство! Се препорачува употреба на лубриканти на водена база. Во комбинација со лубрикант вибраторот ќе стане влажен и лизгав, така што нема да чувствувате дискомфорт при пенетрација и ќе ви овозможи едно реално уживање.

Материјал: меко ПВЦ

Боја: Телесна

Должина: 22 см.

Должина на употребливиот дел: 20 см.

Дијаметар: 4 см.

Напојување: 2 батерии тип АА

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

  • Мултибрзински и силни вибрации кои се контролираат лесно со потенциометарот поставен на долниот дел на вибраторот
  • Особено тивок
  • Изработен од посебен материјал, безбеден за употреба. Ги исполнува меѓународните стандарди за квалитет и безбедност, поставени од CE и ROHS. Хипоалергенски, не содржи фталати, мириси нити латекс.
  • Водоотпорен за да може да си ја пренесите играта и во бањата и лесен за чистење
SKU: BW-1036 Категории ,

Опис

Опис

Реалистичен венозен вибратор

Кошничка