Купи!

Вибратор Роки 6 (21,5 x 4 cm)

690 ден

Овој мултивибрационен вибратор е фалусоидна играчка со нежна текстура и моќни вибрирачки функции која ќе ве одржува будни цела ноќ! Оската со нијанса на светла кожа е широка со реалистична глава и текстура со вени, што придонесува во стимулирачката функција на вибрациите. Функцијата на вибрирање е полна со енергија и лесно се контролира за време на употребата со контролниот механизам за основата. Се препорачува употреба на лубриканти на водена база. Во комбинација со лубрикант вибраторот ќе стане влажен и лизгав, така што нема да чувствувате дискомфорт при пенетрација и ќе ви овозможи едно реално уживање.

Материјал: меко ПВЦ

Боја: Телесна

Должина: 21,5 см.

Должина на употребливиот дел: 19,5 см.

Дијаметар: 4 см.

Напојување: 2 батерии тип АА

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

  • Мултибрзински и силни вибрации кои се контролираат лесно со потенциометарот поставен на долниот дел на вибраторот
  • Особено тивок
  • Изработен од посебен материјал, безбеден за употреба. Ги исполнува меѓународните стандарди за квалитет и безбедност, поставени од CE и ROHS. Хипоалергенски, не содржи фталати, мириси нити латекс.
  • Водоотпорен за да може да си ја пренесите играта и во бањата и лесен за чистење
SKU: BW-1080 Категории ,

Опис

Опис

Вибратор 21,5 x 4

Кошничка