Попуст!

Реалистичен дилдо 25 х 4.4 см

2,690 ден 1,990 ден

Реалистичен дилдо 25 х 4.4 см. Ова е исклучително реално дилдо со анатомска градба, мек и реалистичен материјал и подлога која создава вакуум за полесно уживање. Главичката на дилдото е нежна, добро оформена и малку испакнува од телото. По целата должина е избразден со исклучително реални форми и испакнати вени. Во основата на играчката има големи тестиси, а под нив има платформа која е компатибилна со стреп-он каиш, притоа платформата залепена на било која мазна површина создава вакуум, така што можете да ја користите, а рацете да ви останат слободни. Основата ја прави играчката идеална како за вагинален, така и за анален секс. Во комбинација со лубрикант дилдото ќе стане влажно и лизгаво, така што нема да чувствувате дискомфорт при пенетрација и ќе ви овозможи едно реално уживање.

Боја: Телесна

Должина: 25 см.

Дијаметар: 4.4 см.

Материјал: Двослојно TПЕ

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

ШИФРА CN-711756316 Категории: ,

Опис

Опис

Реалистичен дилдо 25 х 4.4 см

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК