Попуст!

Реалистично Дилдо Набивачот 30 х 6 см

4,190 ден 3,590 ден

Реалистично Дилдо Набивачот 30 х 6 см. Уникатно дилдо за уникатен предизвик. Наменето за најхрабрите авантуристи. Набивачот има надреалистични размери и е изработено од мек силикон. Главичката има предизвикувачки дијаметар и затоа предлагаме користење на поголема количина на лубрикант на водена основа за попријатна пенетрација. Телото на дилдото има релјефна форма за поголема стимулација на вагиналните ѕидови или анусот. На основата има платформа која е компатибилна со стреп-он појас а истата создава и вакуум такашто можете да го залепите дилдото на било која рамна површина и да уживате во набивањето без да ги користите рацете.

Боја: Телесна

Големина: 30 см

Дијаметар: 5-6см

Материјал: Силикон

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

  • Наменет е за оние кои сакаат повеќе. Ќе ги направи реалност сите Ваши бесни фантазии
  • Реалистичен изглед, со испакната глава која дава пријатно чувство при пенетрација
  • Изработен од посебен материјал, безбеден за употреба. Ги исполнува меѓународните стандарди за квалитет и безбедност, поставени од CE и ROHS. Не содржи фталати, нити латекс.
  • Неговата основа создава вакуум скоро на секоја рамна површина. Компатибилен е со стреп-он појас

Нема на залиха

ШИФРА BL-26423 Категории: ,

Опис

Опис

Реалистично Дилдо Набивачот 30 х 6 см

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК