Купи!

Резбарен женски паричник

400 ден

Резбарен женски паричник. Паричникот e во бежова боја, со интересен дезен, има голем број на прегради и е од марката Bag to Bag.

Димензии:

Должина: 19 см.

Ширина: 3 см.

Висина: 10 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Нема на залиха

SKU: 1104 Категорија

Опис

Опис

Резбарен женски паричник

Кошничка