Попуст!

СЕКСИ БОДИ ГОЛЕМИНА: M,L БРОЈ НА АРТИКАЛ: 8036

940 ден 640 ден

Секси боди S050, изработено од нежен Латекс материјал, кој дискретно ги открива жешките точки од целото тело.  Големината M,L така што без проблем би одговарала на повеќето жени. Уживајте во незаборавни ноќи со него.

Боја: Црна

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

ШИФРА 8036 Категории: ,

Опис

Опис

СЕКСИ БОДИ

ГОЛЕМИНА: M,L

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК