Попуст!

Сет 4 црни силиконски бат плагови

2,190 ден 1,590 ден

Сет 4 црни силиконски бат плагови. Вашите омилени бат плагови сега и во комплет! Овој сет содржи три бат плагови со различни димензии. Доколку сте почетници, пробајте го најмалиот, па потоа преминете на поголем. Безбедни се и нежни, нивниот сатенски финиш ги прави неодоливо мазни. Прстенот кој е поставен на основата, ги прави овие производи безбедни и лесни за употреба, а конкавниот дизајн допринесува за лесна пенетрација во аналниот отвор. Во комбинација со лубрикант, ќе станат лизгави, така што ќе имате целосен комфорт при пенетрација.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Опис

Опис

Сет 4 црни силиконски бат плагови

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК