Купи!

Сина Карирана Ташна Модел 104

750 ден

Сина Карирана Ташна Модел 104. Ташните се од Италијанскиот Бренд  ” JGL ” Just Glamour. Изработени се перфектна еко кожа, имаат долга рачка со синџирче за носење на рамо, а во внатрешниот дел се поделени со две засебни независни прегради. Ташната е наменета за секојдневна употреба и е нов пролетен модел за 2019 година. Повелете, цената е намалена ! ! !

Димензии:

Должина: 23 см

Ширина: 9 см

Висина: 16 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

SKU: 104 Категорија

Опис

Опис

Сина Карирана Ташна Модел 104

Кошничка