Попуст!

Сив Моќен вибро масажер со УСБ полнење

2,290 ден 1,490 ден

Сив Моќен вибро масажер со УСБ полнење. Предајте се себеси на целосно стимулативен третман со оваа мулти-брзинска вибрирачка, пулсирачка и ескалирачка играчка за задоволство. Силиконски, мазен и со ултра-моќен мотор за вибрации ви дава сензационално задоволство. Ова е број еден вибратор масажер, кој ви овозможува да ги исполните вашите валкани мисии!

Боја: Сива

Материјал: Силикон

Напојување: УСБ со вградена литиумска батерија.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

  • Силни вибрации со различна брзина
  • Компактен е, така што е совршен за патување
  • Водоотпорен за да може да си ја пренесите играта и во бањата и лесен за чистење
ШИФРА CNZ-620413350 Категории: ,

Опис

Опис

Сив Моќен вибро масажер со УСБ полнење

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК