Купи!

Сива Платнена Ташна Модел 203

390 ден

Сива Платнена Ташна Модел 203. Ташната е составена од една голема преграда. Најнов модел за Лето 2019 год, ташната може да се комбинира со секаква облека, Погодна е за секојдневна употреба и е идеална за летните одмори. Цената е намалена за 40 % повелете!

Димензии:

Должина: 35 см

Ширина: 15 см

Висина: 26 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

SKU: 203 Категорија

Опис

Опис

Сива Платнена Ташна Модел 203

Кошничка