Попуст!

Стреп Он Појас И Дилдо

2,190 ден 1,590 ден

Стреп Он Појас И Дилдо. Стреп он појас со два прстени и дилдо во комплет. Појасот е универзален што значи дека може да се прилагоди на било која широчина и да се припие за вашето тело совршено. Доаѓа со два силиконски прстени со различни димензии за вметнување на дилда и играчки.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

 

Опис

Опис

Стреп Он Појас И Дилдо

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК