Попуст!

Вагинални топчиња розево бели

1,190 ден 790 ден

Вагинални топчиња розево бели. Силиконски вагинални топчиња кои имаат кадифен допир! Во внатрешноста на секое топче се додава потешко, метално сферично тело, со кое при движење се создава чувство за вибрација. Топчињата се поставуваат во вагината и можат да се носат неограничено време, т. е. се додека ви е удобно. Лесно се вадат со помош на врвката која ги спојува. Се препорачуваат и од акушерите и гинеколозите како средство за тренирање на вагиналните мускули- профилактично или после породување.

Боја: Розева

Должина: 12 см

Дијаметар: 3 см

Материјал: Силикон

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Нема на залиха

ШИФРА CN-373201321 Категории: ,

Опис

Опис

Вагинални топчиња розево бели

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК