Купи!

Вибрационо дилдо Светиот Змеј 21 х 3.8 см

1,690 ден

Вибрационо дилдо Светиот Змеј 21 х 3.8 см. Реалистично дилдо со испакната глава. Мек, а сепак тврд, подобар е од реален! Совршен избор за да биде Вашата прва играчка! Има посебна подлога која создава вакуум, така што може да уживате со него во најразлични позиции и на различни места! Компатибилен е за користење со појас, така што може да ужувате заедно со партнерот.

Боја: Телесна

Должина: 21 см.

Употреблива должина: 17 см.

Дијаметар: 3,8 см.

Материјал: ТПЕ

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Нема на залиха

SKU: XS-WBC10007-V Категории , ,

Опис

Опис

Вибрационо дилдо Светиот Змеј 21 х 3.8 см

Кошничка