Попуст!

Вибрирачки Вагинални топчиња

990 ден 490 ден

Вибрирачки Вагинални топчиња. Силиконски вагинални топчиња кои имаат кадифен допир! Во внатрешноста на секое топче има сферично тело, со кое при движење се создава чувство за вибрација. Топчињата се поставуваат во вагината и можат да се носат неограничено време, т. е. се додека ви е удобно. Лесно се вадат со помош на врвката која ги спојува. Се препорачуваат и од акушерите и гинеколозите како средство за тренирање на вагиналните мускули- профилактично или после породување. Во комбинација со лубрикант, ќе стане лизгаво, така што ќе имате целосна удобност при пенетрација.

Боја: Виолетови

Материјал: Силикон

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

ШИФРА BI-014036 Категории: ,

Опис

Опис

Вибрирачки Вагинални топчиња

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК