Попуст!

Вибро гаќи со далечински управувач

2,690 ден 2,090 ден

Вибро гаќи со далечински управувач. Овие елегантни гаќи ќе бидат најомилениот дел од гардеробата на вашата сакана. Вибрациите се контролираат со далечинскиот управувач, така што можете да имате безброј интересни ситуации.

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

ШИФРА LX-LV770201 Категории: ,

Опис

Опис

Вибро гаќи со далечински управувач

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК