Попуст!

Машка Танга Модел 004

590 ден 290 ден

Машка Танга Модел 004. Оваа уникатна танга е изработена од еластичен материјал кој ќе го потенцира вашето тело. Има специјално интегрирана торбичка која произведува “push-up“ ефект и ќе ви овозможат да имате фантастичен преден изглед. Цената е ултра намалена !

Материјал: 90% Полиамид 10% Еластин

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

ШИФРА 0004 Категории: ,

Опис

Опис

Машка Танга Модел 004

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК