Купи!

Златна Ташна Модел 371

750 ден

Златна Ташна Модел 371. Ташните се од врвниот бренд на ташни Bag to Bag. Високо квалитетни ташни изработени од кожа, составени од две големи рачки, една голема мобилна рачка за носење преку рамо, предна и задна независна преграда и една внатрешна засебна преграда. Ташните се најнов есенски – пролетен модел за 2018, 2019 год, цените се намалени. Повелете !

Димензии:

Должина: 30 см

Ширина: 12 см

Висина: 20 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 140 денари.

SKU: 371 Категорија

Опис

Опис

Златна Ташна Модел 371

Кошничка