Купи!

АПСОЛУТЕН ПОГОДОК – РЕАЛИСТИЧЕН ВИБРАТОР РОКИ 24 (24 X 4,3 CM) Број на Артикал:BW-001071R

890 ден

Доживејте оргазмични и незаборавни моменти со овој прекрасен љубовен заводник.

Изработен е  така што при пенетрација, интензивно ги стимулира ѕидовите на вагината што значи дека благопријатните сензации и оргазмичните чувства се неизбежни. Вибраторот е водоотпорен и можете да ја префрлите забавата дури и во бањата. Има реалистично оформена мека главичка и испакнати вени по целата негова должина. Вибрациите се регулираат со помош на потенциометар кој се наоѓа на основата. Се препорачува употреба на лубриканти на водена база. Во комбинација со лубрикант ќе стане лизгав и влажен, така што ќе си овозможите полесна пенетрација и врвно задоволство.

Боја: Телесна

Должина: 24 см

Дебелина: 4,3 см

Материјал: Силикон

Напојување: 2 батерии тип АА

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

  • Мултибрзински и силни вибрации кои се контролираат лесно со потенциометарот поставен на долниот дел на вибраторот
  •  Детално изработен за да изгледа особено реалистичен
  • Водоотпорен за да може да си ја пренесите играта и во бањата и лесен за чистење
  • Изработен од посебен материјал, безбеден за употреба. Ги исполнува меѓународните стандарди за квалитет и безбедност, поставени од CE и ROHS. Не содржи фталати, нити латекс.

Опис

Опис

АПСОЛУТЕН ПОГОДОК – РЕАЛИСТИЧЕН ВИБРАТОР РОКИ 24 (24 X 4,3 CM) Број на Артикал:BW-001071R

Кошничка