Попуст!

ДОЛГИОТ – ВИБРАТОР СО СТИМУЛАТОР – ЗАЈАЧЕ Број на Артикал : BW-020521R

2,390 ден 1,790 ден

Вибратор со стимулатор и со ротација.

Збогатете го сексуалниот живот со оргазми што ќе Ве остават исцрпени со овој моќен зајак. Овој вибратор има силен мотор за да Ви ги стимулира сите посакувани делови. Овој зајак со сигурност ќе ве доведе до финишот за рекордно време! Има дополнителна силна вибрација на ушите од зајачето. Се препорачува употреба на лубриканти на водена база. Во комбинација со лубрикант вибраторот ќе стане влажен и лизгав, така што нема да чувствувате дискомфорт при пенетрација и ќе ви овозможи едно реално уживање.

Боја: Розева

Материјал: Силикон/метал/ПВЦ

Должина: 29,5 см

Должина на употребливиот дел: 24 см

Дијаметар: 3,6 см

Напојување: 4 батерии тип АА

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

  • Мултибрзински и силни 7 вибрации на стимулаторот за клиторис во вид на зајче, кои се контролираат лесно со копчињата поставени на долниот дел на вибраторот
  • 5 редови од ротирачки топчиња поставени на средина на телото за сензуална масажа
  •  Ротирачка глава и во двете насоки со 3 нивоа на брзина
  • Вибрирачките делови делови се контролираат независно еден од друг
  • Изработен од посебен материјал, безбеден за употреба. Ги исполнува меѓународните стандарди за квалитет и безбедност, поставени од CE и ROHS. Не содржи фталати, нити латекс.
  • Водоотпорен за да може да си ја пренесите играта и во бањата и лесен за чистење

Опис

Опис

ДОЛГИОТ – ВИБРАТОР СО СТИМУЛАТОР – ЗАЈАЧЕ

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК