Купи!

МАСЛО ЗА МАСАЖА ВАНИЛА

690 ден

Масло за масажа со арома на ванила. Совршено е за масажа на целото тело.  Дерматолошки и клинички е тестирано. Брзо се впива доколку убаво се втрие во кожата и не остава мрсни наслаги.

Количина: 100мл

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Категории , Ознака:

Опис

Опис

МАСЛО ЗА МАСАЖА ВАНИЛА

Кошничка