Попуст!

Најново на пазарот-Ултра Хит!!! Број на Артикал: BI-014231

2,990 ден 2,190 ден

Вибратор со USB полнење.

Збогатете го сексуалниот живот со оргазми што ќе Ве остават исцрпени со овој моќен заводник. Овој вибратор има силен мотор за да ви ги стимулира сите посакувани делови. Овој нежен но моќен господин со сигурност ќе Ве доведе до финишот за рекордно време! Има дополнителна силна вибрација на стимулаторот кој ќе ви овозможи силни и незаборавни оргазми. Се препорачува употреба на лубриканти на водена база. Во комбинација со лубрикант вибраторот ќе стане влажен и лизгав, така што нема да чувствувате дискомфорт при пенетрација и ќе ви овозможи едно реално уживање.

Има 12 вибрирачки функции!

Исто така е практичен бидејќи има USB полнење!

Боја: Розева

Должина: 21,5см

Дебелина: 3,5 см

Материјал: Силикон

Напојување: USB

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

  • Мултибрзински и силни вибрации кои се контролираат лесно со потенциометарот поставен на долниот дел на вибраторот
  •  Детално изработен за да изгледа особено реалистичен
  • Водоотпорен за да може да си ја пренесите играта и во бањата и лесен за чистење
  • Изработен од посебен материјал, безбеден за употреба. Ги исполнува меѓународните стандарди за квалитет и безбедност, поставени од CE и ROHS. Не содржи фталати, нити латекс.

Опис

Опис

Најново на пазарот-Ултра Хит!!!

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК