Купи!

ПРОЅИРНА Релјефна НАВЛАКА ЗА ПЕНИС со Вибрации Број на Артикал : BI-026202A

990 ден

Прозирна релјефна навлака за пенис со вибрации. Добијте посилни и подолги трајни ерекции и зголемете го вашето задоволство со оваа навлака за пенисот. Направена е од премиум TPR материјал, обвивката ќе го обвие пенисот и ќе обезбеди подобра ерекција и дополнителен стимул оддеднаш. Главата е малку исполнета со што го намалува осетот, тука е сместена и вибрацијата за дополнителен оргазмичен ефект кај вашата партнерка одложувајќи ја ејакулацијата, додека релјефната обвивка ги возбудува сетилата и обезбедува неверојатен климакс за двата партнери.

Боја: Проѕирна

Материјал: Силикон

Должина: 14 см

Обем: 4 см

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

  • Го зголемува обемот и должината
  • Нежна и растеглива, неверојатно мека
  • Целосно затворена, има заштитна функција
  • Стандардна величина која добро се приспособува поради својата еластичност
  • Изработена од посебен материјал, безбеден за употреба. Ги исполнува меѓународните стандарди за квалитет и безбедност, поставени од CE и ROHS. Не содржи фталати, нити латекс.

Опис

Опис

ПРОЅИРНА Релјефна НАВЛАКА ЗА ПЕНИС со Вибрации

Кошничка