Купи!

Реалистичен огромен дилдо Хуер (40 х 5,5 см)

4,890 ден

Реалистичен огромен дилдо Хуер 40 х 5,5 см. Реалистично дилдо со испакната глава, Мек, а сепак тврд, подобар е од реален! Совршен избор за да биде Вашата прва играчка! Има посебна подлога која создава вакуум, така што може да уживате со него во најразлични позиции и на различни места! Компатибилен е за користење со појас, така што може да ужувате заедно со партнерот.

Во комбинација со лубрикант дилдото ќе стане влажно и лизгаво, така што нема да чувствувате дискомфорт при пенетрација и ќе ви овозможи едно реално уживање.

Боја:  Телесна

Должина:  40 см.

Употреблива должина:  35 см.

Дијаметар: 5,5 см.

Материјал: ТПЕ

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

SKU: XS-WBB10068 Категории ,

Опис

Опис

Реалистичен огромен дилдо Хуер 40 х 5,5 см

Кошничка