Попуст!

Секси машка танга Боја: Црна Број на артикал: BH05251

590 ден 390 ден

Секси танга

За незаборавни и сензуални моменти!

Изработена е од нежен материјал, кој дискретно ги открива жешките точки од целото тело. Овозможете му на вашиот партнер да ја почувствува еротската екстаза со овој производ. Материјалот е доста растеглив.  Големината е XL така што без проблем би одговарала на повеќето мажи.

Боја: Црна

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Опис

Опис

Секси машка танга Боја: Црна

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК