Попуст!

СИЛИКОНСКИ БАТ ПЛАГ 14,5 x 4 cm BI-017006

990 ден 590 ден

Силиконски бат плаг 12 х 3.7 см. Доживејте космички оргазми со овој неверојатен бат плаг, анатомски е изработен со мазен врв за благопријатна пенетрација и надолу се здебелува за пред основата повторно да се стесни и овој врат служи за поголема сигурност во лежењето на бат плагот во анусот за време на секс. Лесно се вади со помош на рачката на основата. Се одржува со благ, хидратантен сапун и млака вода.

Боја: Розева

Материјал: Силикон

Целосна должина: 14,5 см

Дијаметар: 4 см.

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Опис

Опис

СИЛИКОНСКИ БАТ ПЛАГ 14,5 x 4 cm

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК