Попуст!

Спирална Навлака за Пенис Број на артикал: BI-210225

1,790 ден 1,090 ден

  • Спирална навлака за пенис со држач за тестиси. Со користењето на оваа навлака ќе се чувствувате посамоуверено,а прстенот за тестиси е за дополнителна стабилност и удобност за веме на сексуалниот однос.
  • Стандардна величина која добро се приспособува поради својата еластичност
  • Изработена од посебен материјал, безбеден за употреба. Ги исполнува меѓународните стандарди за квалитет и безбедност, поставени од CE и ROHS. Не содржи фталати, нити латекс.

Материјал: Силикон

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Опис

Опис

Спирална Навлака за Пенис

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК