Попуст!

Хит Понуда- Сет со Многу Додатоци (од се по нешто) Број на Артикал : BW-012008

2,990 ден 2,190 ден

Сет кој ќе ја разбуди и заскокотка Вашата фантазија.

Во сетот има од се по нешто, совршен е како подарок и за почетници и за искусни.

Се препорачува употреба на лубриканти на водена база.

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Опис

Опис

Хит Понуда- Сет со Многу Додатоци (од се по нешто)

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК