Попуст!

Анални Топчиња

1,490 ден 990 ден

Анални Топчиња. Доживејте космички оргазми со овие неверојатни топчиња. Создадени се за откривање на нови хоризонти при аналните задоволства. Нивната поголема димензија ги прави совршени за искусни кои сакаат повеќе. Лесно се вади со помош на рачката на основата. Се одржува со благ, хидратантен сапун и млака вода.

Целосна должина: 25 см

Дијаметар: 4 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

ШИФРА 10953 Категории: ,

Опис

Опис

Анални Топчиња

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК