Попуст!

Бат плаг Блек Џек 17,5 х 5.5 см

1,990 ден 1,390 ден

Бат плаг Блек Џек. Искачете се повисоко на скалата на аналните задоволства! Анатомски е изработен со мазен врв за благопријатна пенетрација, а надолу се здебелува за пред основата повторно да се стесни, завршувајќи со широка подлога за поголема сигурност во лежењето на бат плагот во анусот за време на секс. Има топчеста форма, личи на капка. Лесно се вади со помош на рачката на основата. Во комбинација со лубрикант станува лизгав и нема да почувствувате никаков дискомфорт при пенетрацијата. Се одржува со благ, хидратантен сапун и млака вода. Само за искусни!

Боја: Сива

Материјал: ПВЦ

Целосна должина: 17,5 см

Должина на употребливиот дел: 15 см.

Дијаметар: 5,5 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Опис

Опис

Бат плаг Блек Џек 17,5 х 5.5 см

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК