Купи!

Црвен Машки Ранец Модел 287

690 ден

Црвен Машки Ранец Модел 287. Одлично дизениран ранец составен од четири засебни прегради и четири патенти со два џебови од двете страни. Ранецот е нов модел за 2019 год и е на промотивна цена од само 690 ден. Побрзајте количините се ограничени кај овој модел.

Димензии:

Должина: 30 см

Ширина: 18 см

Висина: 42 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Нема на залиха

SKU: 287 Категорија

Опис

Опис

Црвен Машки Ранец Модел 287

Кошничка