Купи!

Дилдо со вибрации

1,690 ден

Дилдо со вибрации. Реалистично дилдо со испакната глава. Мек, а сепак тврд, подобар е од реален! Совршен избор за да биде Вашата прва играчка! Има посебна подлога која создава вакуум, така што може да уживате со него во најразлични позиции и на различни места! Компатибилен е за користење со појас, така што може да ужувате заедно со партнерот.

Должина: 22,5 см.

Употреблива должина: 19 см.

Дијаметар: 4 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Нема на залиха

SKU: XS-WBC10025-V Категории , ,

Опис

Опис

Дилдо со вибрации

Кошничка