Купи!

Дупло дилдо направено од два слоја на клон кожа

2,590 ден

Дупло дилдо направено од два слоја на клон кожа.За сите кои сакаат да дозивеат ново искуство.

Во комбинација со лубрикант дилдото ќе стане влажно и лизгаво, така што нема да чувствувате дискомфорт при пенетрација и ќе ви овозможи едно реално уживање.

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

SKU: LX-LV313001 Категории ,

Опис

Опис

Дупло дилдо направено од два слоја на клон кожа

Кошничка