Попуст!

Голем црн бат плаг 19 х 6 см

1,790 ден 1,190 ден

Голем црн бат плаг 19 х 6 см. Искачете се повисоко на скалата на аналните задоволства! Анатомски е изработен со мазен врв за благопријатна пенетрација, а надолу се здебелува за пред основата повторно да се стесни, завршувајќи со широка подлога за поголема сигурност во лежењето на бат плагот во анусот за време на секс. Има топчеста форма, личи на капка. Лесно се вади со помош на рачката на основата. Во комбинација со лубрикант станува лизгав и нема да почувствувате никаков дискомфорт при пенетрацијата. Се одржува со благ, хидратантен сапун и млака вода. Само за искусни!

Боја: Црна

Материјал: ПВЦ

Целосна должина: 19 см

Должина на употребливиот дел: 17 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Нема на залиха

Опис

Опис

Голем црн бат плаг 19 х 6 см

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК