Попуст!

Виолетова пумпа за пенис

1,990 ден 1,290 ден

Виолетова пумпа за пенис. Пумпа за пенис со рачка за пумпање. Се состои од цилиндрично тело од сина проѕирна пластична маса со длабочина од 18 см, и дијаметар од 5 см, и мек ракав од латекс кој потполно го опфаќа пенисот. Пумпата е снабдена и со вентил за израмнување на притисокот. Одличен избор доколку се залагате за комфор и ефективност. За да ја задржите ерекцијата подолготрајно можете да искористите стегач прстен (видете под категорија прстени), која се поставува на основата на пенисот и не дозволува на крвотокот да се врати назад.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари

ШИФРА CN-702365761 Категории: ,

Опис

Опис

Виолетова пумпа за пенис

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК