Попуст!

Камуфлиран мастурбатор со постоље

1,990 ден 1,490 ден

Камуфлиран мастурбатор со постоље

Боја: Телесна

Должина: 15 см.

Ширина: 8 см.

Материјал: Меко ПВЦ

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

  • Ребрест вагинален и анален канал за поинтензивна стимулација
  • Реалистичен изглед и големина, ќе Ви предизвика неизмерни задоволства
  • Неверојатно е мек и нежен
  • Изработен од посебен материјал, безбеден за употреба. Ги исполнува меѓународните стандарди за квалитет и безбедност, поставени од CE и ROHS. Хипоалергенски, не содржи фталати, мириси нити латекс.

Опис

Опис

Камуфлиран мастурбатор со постоље

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК