Попуст!

Кремова Ташна Модел 448

1,490 ден 940 ден

Кремова Ташна Модел 448. Спортска женска ташна, совршена за секојдневна употреба. Направена е од еко кожа и е од марката Sharm and Shape. Ташната доаѓа во кафеава, сина, црна и во повеќе бои со различни комбинации. Цената е намалена за 30%. Повелете ! ! !

Димензии:

Должина: 26 см

Ширина: 14 см

Висина: 26 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

ШИФРА 448 Категорија:

Опис

Опис

Кремова Ташна Модел 448

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК