Купи!

Кружна Ташничка Модел 336

650 ден

Кружна Ташничка Модел 336. Изработена од совршена еко кожа од брендот на ташни Bag to Bag. Ташната има мобилна долга рачка која што се вади по потреба. Наменета е за секојдневна употреба и е многу типска. Цената е намалена. Повелете !

Димензии:

Должина: 20 см.

Висина: 20 см.

Ширина: 3 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

SKU: 336 Категорија

Опис

Опис

Кружна Ташничка Модел 336

Кошничка