Попуст!

Лила мини Вибро булет

1,690 ден 1,090 ден

Лила мини Вибро булет. Овој булет вибратор со едно копче е толку моќен што ќе направи да свршите само од гледањето! Тоа е симпатично, но не дозволувајте минијатурноста да ве измами. Содржи моќен мотор, така што ќе ви даде интензивни оргазми. Тоа е идеално за широк спектар на сексуални играчки и активности. Нека овој високо-стимулирачки булет вибратор ве однесе до небеса.

Боја: Виолетова

Материјал: Пвц

Големина: 8,5 см

Дијаметар: 1,5см

Напојување: 1 ААА батерија

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

ШИФРА BL-00111 Категории: ,

Опис

Опис

Лила мини Вибро булет

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК