Купи!

Мал Паричник Модел 120

250 ден

Мал Паричник Модел 120. Доста квалитетен машки паричник изработен од еко кожа со две засебни прегради и со една кабза за запетлување. Цената е намалена и го имаме во црна, кафеава и темно кафена боја, повелете цената е за 50% намалена !

Димензии:

Должина: 11 см.

Ширина: 2 см.

Висина: 8 см.

Нарачки на тел: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Нема на залиха

SKU: 120 Категорија

Опис

Опис

Мал Паричник Модел 120

Кошничка