Попуст!

Мастурбатор 15 x 5 cm

1,190 ден 590 ден

Фантастичен мастурбатор за мажи, со реалистично изработена рака која е мека на допир и релјефно изработен канал за дополнително задоволство кое ќе Ве исцеди до последната капка. Неверојатно мека и нежна. Се одржува лесно со млака вода и хидратантен сапун. Препорачуваме употреба на лубрикант на водена основа за попријатна и поинтензивна пенетрација.

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Опис

Опис

Мастурбатор 15 x 5 cm

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК