Попуст!

Мастурбатор уста со вибрации

2,390 ден 1,690 ден

Мастурбатор уста со вибрации. Овој мастурбатор е направен од мек и реалистичен TPR материјал. Овој мастурбатор е со совршено големина за неизменични оргазми. Тоа е ребрестиот љубовен канал кој ќе го обвива пенисот и ќе ве стимулира во климактичко блаженство!

Боја: Телесна

Нарачки на тел: 078-277-598

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

Опис

Опис

Мастурбатор уста со вибрации

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК