Попуст!

Мастурбатор вагина и анус

2,590 ден 2,090 ден

Мастурбатор вагина и анус. Мастурбаторот е доволно голем за да го држите со двете раце, па дури и да го шлапкате додека се насладувате на двете прекрасни отвори. Вагината и анусот се реалистично изработени и неверојатно реални на допир. Внатрешноста на секоја дупка е со релјефна изработка така што придонесува за дополнителна стимулација на пенисот. Се одржува со млака вода и благ/хидратантен сапун, препорачуваме употреба на лубрикант на водена основа за попријатна и повозбудлива пенетрација.

Боја: Телесна

Должина: 18 см.

Ширина: 14 см.

Материјал: Меко ПВЦ

Нарачки на тел: 078-277-598

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

  • Ребрест вагинален и анален канал за поинтензивна стимулација
  • Реалистичен изглед и големина, ќе Ви предизвика неизмерни задоволства
  • Неверојатно е мек и нежен
  • Изработен од посебен материјал, безбеден за употреба. Ги исполнува меѓународните стандарди за квалитет и безбедност, поставени од CE и ROHS. Хипоалергенски, не содржи фталати, мириси нити латекс.
ШИФРА CN-362605283 Категории: ,

Опис

Опис

Мастурбатор вагина и анус

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК