Попуст!

Метален бат плаг (Среден) 8 х 3,5 см Број на артикал: RE-PR028-M

890 ден 590 ден

Метален бат плаг 8 х 3,5 см. Елегантен метален бат плаг. Овој бат плаг ќе ви овозможи сензационално искуство при аналните игри. Користете го за да се припремите за анален секс, ќе имате неверојатни резултати и ќе ја осетите екстазата на аналниот секс, без никакви тешкотии. На врвот е мазен, а понатаму се задебелува постепено, завршувајќи со поширока подлога, на која има украсен дијамант, кој дава неодолива елеганција.  Неговиот анатомски облик ќе Ви овозможи благопријатна пенетрација. Направен е од медицински проверена легура од метали, неизмерно мазен, така што ќе се заљубите во него на прв поглед! Во комбинација со лубрикант, ќе стане лизгав, така што ќе имате целосен комфорт при пенетрација. Се одржува со благ, хидратантен сапун и млака вода, а може и да се врие заради дополнителна стерилизација.

Боја: Сребрена

Материјал: Нерѓосувачки Метал

Целосна должина: 83 мм

Дијаметар: 34 мм.

Тежина: 90 гр.

Нарачки на тел:

За Машки Оператор: 078-277-598

За Женски Оператор: 075-277-268

Достава низ цела Македонија: 110 денари.

ШИФРА RE-PR028-M Категории: ,

Опис

Опис

Метален бат плаг (Среден) 8 х 3,5 см

Кошничка

СЛЕДЕТЕ МЕ НА ФЕЈСБУК